W4350-1315 | Anemoni Wp, Blue Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4350.1315.0
Product image 1
Price and sold by the 11 yard Roll.
Brand Kravet Couture
Pattern Number W4350.1315.0
Pattern Name Anemoni Wp
Collection Missoni Home Wallcoverings 05
Width 40"
Vert. Repeat 31.5"
Horz. Repeat 0"
Unit of measure ROLL
Content VINYL - 100%
Finish PRETRIMMED ;
Clean Code Z
Color Blue
Theme Botanical
Notes 0
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Brand Kravet Couture
Pattern Number W4350.1315.0
Pattern Name Anemoni Wp
Width 40"
Vert. Repeat 31.5"
Horz. Repeat 0"
Unit of measure ROLL
Content VINYL - 100%