W4350-524 | Anemoni Wp, Blue Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4350.524.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4350.524.0 |
| Pattern Name | Anemoni Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4350-524 | Anemoni Wp, Blue Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4350.524.0
W4350-524 | Anemoni Wp, Blue Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4350.524.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4350.524.0 |
| Pattern Name | Anemoni Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Original: $307.05
-65%$307.05
$107.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4350.524.0 |
| Pattern Name | Anemoni Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 31.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |

















