W4351-815 | Flora Wp, Multi Color Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4351.815.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4351.815.0 |
| Pattern Name | Flora Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 39.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4351-815 | Flora Wp, Multi Color Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4351.815.0
W4351-815 | Flora Wp, Multi Color Botanical - Kravet Couture Wallpaper - W4351.815.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4351.815.0 |
| Pattern Name | Flora Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 39.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4351.815.0 |
| Pattern Name | Flora Wp |
| Collection | Missoni Home Wallcoverings 05 |
| Width | 40" |
| Vert. Repeat | 39.375" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
| Notes | 0 |

















