W4359-21 | Kravet Design, Black Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4359.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4359.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4359-21 | Kravet Design, Black Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4359.21.0
W4359-21 | Kravet Design, Black Nautical - Kravet Design Wallpaper - W4359.21.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4359.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |
Original: $563.85
-65%$563.85
$197.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4359.21.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 25" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 25" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |
| Notes | 0 |






















