W4364-1135 | Kravet Design, Black Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4364.1135.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4364.1135.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4364-1135 | Kravet Design, Black Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4364.1135.0
W4364-1135 | Kravet Design, Black Plaid - Kravet Design Wallpaper - W4364.1135.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4364.1135.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4364.1135.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Club Room |
| Width | 34" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 34" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | RAFFIA - 100% |
| Finish | PAPER BACKED ;PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Plaid |
| Notes | 0 |






















