W4406-524 | Kravet Design, Multi Color Floral - Kravet Design Wallpaper - W4406.524.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4406.524.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | DROP MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4406-524 | Kravet Design, Multi Color Floral - Kravet Design Wallpaper - W4406.524.0
W4406-524 | Kravet Design, Multi Color Floral - Kravet Design Wallpaper - W4406.524.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4406.524.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | DROP MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4406.524.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
| Notes | DROP MATCH |




















