W4407-8 | Kravet Design, Black Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4407.8.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4407.8.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4407-8 | Kravet Design, Black Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4407.8.0
W4407-8 | Kravet Design, Black Stripes - Kravet Design Wallpaper - W4407.8.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4407.8.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | STRAIGHT MATCH |
Original: $168.00
-65%$168.00
$58.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4407.8.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Astoria |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Stripes |
| Notes | STRAIGHT MATCH |






















