W4415-24 | Kravet Design, Orange Botanical - Kravet Design Wallpaper - W4415.24.0
Product image 1
Price and sold by the 9 yard Roll.
Brand Kravet Design
Pattern Number W4415.24.0
Pattern Name Kravet Design
Collection Ronald Redding Astoria
Width 27"
Vert. Repeat 24"
Horz. Repeat 0"
Unit of measure ROLL
Content NON WOVEN - 100%
Finish PRETRIMMED ;
Clean Code Z
Color Orange
Theme Botanical
Notes STRAIGHT MATCH
Product Information
Shipping & Returns
Description
Brand Kravet Design
Pattern Number W4415.24.0
Pattern Name Kravet Design
Width 27"
Vert. Repeat 24"
Horz. Repeat 0"
Unit of measure ROLL
Content NON WOVEN - 100%