W7820-17 | Kanoko Cork Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7820-17 |
| Pattern Name | Kanoko Cork Charcoal |
| WEIGHT GSM | 295 |
| Width | 6m x 91.5cm (6½ yds x 1 yd) 5.5 m² (6½yd²) |
| Match | 295 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | China |
| Color | Black |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7820-17 | Kanoko Cork Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
W7820-17 | Kanoko Cork Charcoal - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7820-17 |
| Pattern Name | Kanoko Cork Charcoal |
| WEIGHT GSM | 295 |
| Width | 6m x 91.5cm (6½ yds x 1 yd) 5.5 m² (6½yd²) |
| Match | 295 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | China |
| Color | Black |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7820-17 |
| Pattern Name | Kanoko Cork Charcoal |
| WEIGHT GSM | 295 |
| Width | 6m x 91.5cm (6½ yds x 1 yd) 5.5 m² (6½yd²) |
| Match | 295 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | China |
| Color | Black |
| Theme | Solid |






















