W7902-01 | Byzance Mayani Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-01 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7902-01 | Byzance Mayani Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
W7902-01 | Byzance Mayani Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-01 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $448.00
-65%$448.00
$156.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7902-01 |
| Pattern Name | Byzance Mayani Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) 4.68m² (5¾yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















