W7907-03 | Byzance Chellah Ivory/Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7907-03 |
| Pattern Name | Byzance Chellah Ivory/Blush |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7907-03 | Byzance Chellah Ivory/Blush - Osborne & Little Wallpaper
W7907-03 | Byzance Chellah Ivory/Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7907-03 |
| Pattern Name | Byzance Chellah Ivory/Blush |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Original: $438.20
-65%$438.20
$153.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7907-03 |
| Pattern Name | Byzance Chellah Ivory/Blush |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 120 (47¼)# |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |

















