W8032-01 | Ananda Hothouse Lichen /Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-01 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Lichen /Blush |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8032-01 | Ananda Hothouse Lichen /Blush - Osborne & Little Wallpaper
W8032-01 | Ananda Hothouse Lichen /Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-01 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Lichen /Blush |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-01 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Lichen /Blush |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















