W8032-03 | Ananda Hothouse Charcoal/Pine - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-03 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Charcoal/Pine |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8032-03 | Ananda Hothouse Charcoal/Pine - Osborne & Little Wallpaper
W8032-03 | Ananda Hothouse Charcoal/Pine - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-03 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Charcoal/Pine |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $348.60
-65%$348.60
$122.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8032-03 |
| Pattern Name | Ananda Hothouse Charcoal/Pine |
| WEIGHT GSM | 147 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 147 |
| Repeat CM (INS) | 57 (22½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















