W8033-03 | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-03 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8033-03 | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
W8033-03 | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-03 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Original: $348.60
-65%$348.60
$122.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8033-03 |
| Pattern Name | Ananda Karuna Dandelion/Terracotta |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 77 (30⅓) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |

















