W8034-03 | Ananda Cynara Leaf/Lemon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8034-03 |
| Pattern Name | Ananda Cynara Leaf/Lemon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8034-03 | Ananda Cynara Leaf/Lemon - Osborne & Little Wallpaper
W8034-03 | Ananda Cynara Leaf/Lemon - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8034-03 |
| Pattern Name | Ananda Cynara Leaf/Lemon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8034-03 |
| Pattern Name | Ananda Cynara Leaf/Lemon |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 130 |
| Repeat CM (INS) | 78 (30¾) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















