W8037-02 | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8037-02 |
| Pattern Name | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 300 (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8037-02 | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
W8037-02 | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8037-02 |
| Pattern Name | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 300 (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |
Original: $810.60
-65%$810.60
$283.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8037-02 |
| Pattern Name | Ananda Trailing Orchid Metallic Gold |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 70cm (10 yds x 27½) 6.3m² (7½yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 300 (118) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Yellow |
| Theme | Botanical |

















