W8120-03 | Belvedere Masino Metallic Silver - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8120-03 |
| Pattern Name | Belvedere Masino Metallic Silver |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 75 (29½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8120-03 | Belvedere Masino Metallic Silver - Osborne & Little Wallpaper
W8120-03 | Belvedere Masino Metallic Silver - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8120-03 |
| Pattern Name | Belvedere Masino Metallic Silver |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 75 (29½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |
Original: $534.80
-65%$534.80
$187.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8120-03 |
| Pattern Name | Belvedere Masino Metallic Silver |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 167 |
| Repeat CM (INS) | 75 (29½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Botanical |

















