W8122-03 | Belvedere Cupani Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8122-03 |
| Pattern Name | Belvedere Cupani Blush |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W8122-03 | Belvedere Cupani Blush - Osborne & Little Wallpaper
W8122-03 | Belvedere Cupani Blush - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8122-03 |
| Pattern Name | Belvedere Cupani Blush |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Original: $329.00
-65%$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W8122-03 |
| Pattern Name | Belvedere Cupani Blush |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½ ins) 4.68m² (5¾ yd²) |
| Match | 160 |
| Repeat CM (INS) | 85 (33½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |

















