Ygl7016 | Natural Palette Resource, Herringbone Wood Veneer Apple Blossom - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7016 |
| Pattern Name | Herringbone Wood Veneer Apple Blossom |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 71.6 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Wood |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7016 | Natural Palette Resource, Herringbone Wood Veneer Apple Blossom - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7016 | Natural Palette Resource, Herringbone Wood Veneer Apple Blossom - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7016 |
| Pattern Name | Herringbone Wood Veneer Apple Blossom |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 71.6 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Wood |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7016 |
| Pattern Name | Herringbone Wood Veneer Apple Blossom |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 35.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Wood Veneer |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 71.6 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Wood |
























