Ygl7022 | Natural Palette Resource, Silk Road Magnolia - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7022 |
| Pattern Name | Silk Road Magnolia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7022 | Natural Palette Resource, Silk Road Magnolia - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7022 | Natural Palette Resource, Silk Road Magnolia - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7022 |
| Pattern Name | Silk Road Magnolia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
Original: $76.50
-65%$76.50
$26.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7022 |
| Pattern Name | Silk Road Magnolia |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Silk Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Textured |
























