Ygl7075 | Natural Palette Resource, Horizontal Jute Black / Natural - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7075 |
| Pattern Name | Horizontal Jute Black / Natural |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Jute Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Ygl7075 | Natural Palette Resource, Horizontal Jute Black / Natural - Ronald Redding Wallpaper
Ygl7075 | Natural Palette Resource, Horizontal Jute Black / Natural - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7075 |
| Pattern Name | Horizontal Jute Black / Natural |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Jute Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |
Original: $51.00
-65%$51.00
$17.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | YGL7075 |
| Pattern Name | Horizontal Jute Black / Natural |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Jute Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Grasscloth |






















