Zm2842 | Artisan Studio, Vermillion Coast Carbon Black - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2842 |
| Pattern Name | Vermillion Coast Carbon Black |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2842 | Artisan Studio, Vermillion Coast Carbon Black - York Wallpaper
Zm2842 | Artisan Studio, Vermillion Coast Carbon Black - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2842 |
| Pattern Name | Vermillion Coast Carbon Black |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2842 |
| Pattern Name | Vermillion Coast Carbon Black |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Nautical |






















