Zm2849M | Artisan Studio, Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2849M |
| Pattern Name | Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 9-ft wide by 11.2-ft tall when assembled |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2849M | Artisan Studio, Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural - York Wallpaper
Zm2849M | Artisan Studio, Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2849M |
| Pattern Name | Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 9-ft wide by 11.2-ft tall when assembled |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $425.00
-65%$425.00
$148.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2849M |
| Pattern Name | Chambord Gardens Ultramarine Wall Mural |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 4 panels - Measures 9-ft wide by 11.2-ft tall when assembled |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















