Zm2893 | Artisan Studio, Artistic Bouquet Multicolor - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2893 |
| Pattern Name | Artistic Bouquet Multicolor |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2893 | Artisan Studio, Artistic Bouquet Multicolor - York Wallpaper
Zm2893 | Artisan Studio, Artistic Bouquet Multicolor - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2893 |
| Pattern Name | Artistic Bouquet Multicolor |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2893 |
| Pattern Name | Artistic Bouquet Multicolor |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |




















