12046 | Agnes Ivory - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12046 |
| Pattern Name | Agnes Ivory |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 25.5" |
| Vertical Repeat | 18.75" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 3,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12046 | Agnes Ivory - Mag Fabric
12046 | Agnes Ivory - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12046 |
| Pattern Name | Agnes Ivory |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 25.5" |
| Vertical Repeat | 18.75" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 3,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Original: $82.46
-65%$82.46
$28.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12046 |
| Pattern Name | Agnes Ivory |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 25.5" |
| Vertical Repeat | 18.75" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 3,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |














