12064 | Dampert Spice - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12064 |
| Pattern Name | Dampert Spice |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12064 | Dampert Spice - Mag Fabric
12064 | Dampert Spice - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12064 |
| Pattern Name | Dampert Spice |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $69.70
-65%$69.70
$24.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12064 |
| Pattern Name | Dampert Spice |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 4.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |













