12221 | Zalup Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12221 |
| Pattern Name | Zalup Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12221 | Zalup Jewel - Mag Fabric
12221 | Zalup Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12221 |
| Pattern Name | Zalup Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12221 |
| Pattern Name | Zalup Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














