12222 | Flin Vintage - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12222 |
| Pattern Name | Flin Vintage |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12222 | Flin Vintage - Mag Fabric
12222 | Flin Vintage - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12222 |
| Pattern Name | Flin Vintage |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Original: $68.00
-65%$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12222 |
| Pattern Name | Flin Vintage |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.25" |
| Content | 75% COTTON, 25% LINEN |
| Double Rubs | 15000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |














