12306 | Etta Clay - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12306 |
| Pattern Name | Etta Clay |
| Width | 53.5" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 17.75" |
| Content | 50% COTTON, 35% VISCOSE, 15% LINEN |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12306 | Etta Clay - Mag Fabric
12306 | Etta Clay - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12306 |
| Pattern Name | Etta Clay |
| Width | 53.5" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 17.75" |
| Content | 50% COTTON, 35% VISCOSE, 15% LINEN |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Original: $173.40
-65%$173.40
$60.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12306 |
| Pattern Name | Etta Clay |
| Width | 53.5" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 17.75" |
| Content | 50% COTTON, 35% VISCOSE, 15% LINEN |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














