12309 | Fairday Flora - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12309 |
| Pattern Name | Fairday Flora |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12309 | Fairday Flora - Mag Fabric
12309 | Fairday Flora - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12309 |
| Pattern Name | Fairday Flora |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Original: $88.40
-65%$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12309 |
| Pattern Name | Fairday Flora |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














