12312 | Lewbrook Valley - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12312 |
| Pattern Name | Lewbrook Valley |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12312 | Lewbrook Valley - Mag Fabric
12312 | Lewbrook Valley - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12312 |
| Pattern Name | Lewbrook Valley |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12312 |
| Pattern Name | Lewbrook Valley |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27.5" |
| Vertical Repeat | 26.25" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














