12313 | Inger Moss - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12313 |
| Pattern Name | Inger Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 2" |
| Vertical Repeat | 2" |
| Content | 51% COT, 21% VIS, 19% POLY, 9% LIN |
| Double Rubs | 100,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12313 | Inger Moss - Mag Fabric
12313 | Inger Moss - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12313 |
| Pattern Name | Inger Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 2" |
| Vertical Repeat | 2" |
| Content | 51% COT, 21% VIS, 19% POLY, 9% LIN |
| Double Rubs | 100,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12313 |
| Pattern Name | Inger Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 2" |
| Vertical Repeat | 2" |
| Content | 51% COT, 21% VIS, 19% POLY, 9% LIN |
| Double Rubs | 100,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |













