12319 | Bricker Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12319 |
| Pattern Name | Bricker Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 70% POLYESTER, 30% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12319 | Bricker Earth - Mag Fabric
12319 | Bricker Earth - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12319 |
| Pattern Name | Bricker Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 70% POLYESTER, 30% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $83.30
-65%$83.30
$29.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12319 |
| Pattern Name | Bricker Earth |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 1.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 70% POLYESTER, 30% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Check/Plaid |













