12334 | Eloise Whisper - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Eloise Whisper Pattern 12334 color Pink theme Floral. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12334 |
| Pattern Name | Eloise Whisper |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12334 | Eloise Whisper - Mag Fabric
12334 | Eloise Whisper - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Eloise Whisper Pattern 12334 color Pink theme Floral. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12334 |
| Pattern Name | Eloise Whisper |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
$78.20
12334 | Eloise Whisper - Mag Fabric—
$78.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Eloise Whisper Pattern 12334 color Pink theme Floral. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12334 |
| Pattern Name | Eloise Whisper |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |














