12336 | Eloise Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12336 |
| Pattern Name | Eloise Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12336 | Eloise Jewel - Mag Fabric
12336 | Eloise Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12336 |
| Pattern Name | Eloise Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12336 |
| Pattern Name | Eloise Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 26.75" |
| Vertical Repeat | 27" |
| Content | 55% COTTON, 45% POLYESTER |
| Double Rubs | 24,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














