12362 | Tessa Spring - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12362 |
| Pattern Name | Tessa Spring |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 19.25" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12362 | Tessa Spring - Mag Fabric
12362 | Tessa Spring - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12362 |
| Pattern Name | Tessa Spring |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 19.25" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Original: $91.80
-65%$91.80
$32.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12362 |
| Pattern Name | Tessa Spring |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 19.25" |
| Vertical Repeat | 13.5" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 10,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Floral |














