12384 | Rowan Porcelain - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12384 |
| Pattern Name | Rowan Porcelain |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12384 | Rowan Porcelain - Mag Fabric
12384 | Rowan Porcelain - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12384 |
| Pattern Name | Rowan Porcelain |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12384 |
| Pattern Name | Rowan Porcelain |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 13" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Floral |














