126/4010 | Kawakubo, Soft Apricot Abstract - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/4010 |
| Pattern Name | Kawakubo |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/4010 | Kawakubo, Soft Apricot Abstract - Cole & Son Wallpaper
126/4010 | Kawakubo, Soft Apricot Abstract - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/4010 |
| Pattern Name | Kawakubo |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |
Original: $483.53
-65%$483.53
$169.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/4010 |
| Pattern Name | Kawakubo |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |












