180621 | Proust'S Lilacs, Purple - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 180621 |
| Pattern Name | Proust'S Lilacs |
| Collection | Johnson Hartig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 1/8" (54CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





180621 | Proust'S Lilacs, Purple - Schumacher Fabric
180621 | Proust'S Lilacs, Purple - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 180621 |
| Pattern Name | Proust'S Lilacs |
| Collection | Johnson Hartig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 1/8" (54CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |
Original: $224.00
-65%$224.00
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 180621 |
| Pattern Name | Proust'S Lilacs |
| Collection | Johnson Hartig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 21 1/8" (54CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Purple |
| Theme | Floral |














