182041 | Elizabeth Chintz, Neutral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182041 |
| Pattern Name | Elizabeth Chintz |
| Collection | Rita Konig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 13 7/8" (35CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





182041 | Elizabeth Chintz, Neutral - Schumacher Fabric
182041 | Elizabeth Chintz, Neutral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182041 |
| Pattern Name | Elizabeth Chintz |
| Collection | Rita Konig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 13 7/8" (35CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Original: $224.00
-65%$224.00
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182041 |
| Pattern Name | Elizabeth Chintz |
| Collection | Rita Konig |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 13 7/8" (35CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |














