182861 | Constance, Olive - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182861 |
| Pattern Name | Constance |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182861 | Constance, Olive - Schumacher Fabric
182861 | Constance, Olive - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182861 |
| Pattern Name | Constance |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Floral |
Original: $248.50
-65%$248.50
$86.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182861 |
| Pattern Name | Constance |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Floral |














