182871 | Golden Hills, Neutral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182871 |
| Pattern Name | Golden Hills |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/8" (104CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Birds |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





182871 | Golden Hills, Neutral - Schumacher Fabric
182871 | Golden Hills, Neutral - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182871 |
| Pattern Name | Golden Hills |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/8" (104CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Birds |
Original: $248.50
-65%$248.50
$86.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182871 |
| Pattern Name | Golden Hills |
| Collection | Japonisme |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 41 1/8" (104CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Birds |












