2025116.712.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Item# 2025116.712.0 pattern name Spot That from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.712.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025116.712.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
2025116.712.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Item# 2025116.712.0 pattern name Spot That from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.712.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |
$156.71
2025116.712.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric—
$156.71
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Item# 2025116.712.0 pattern name Spot That from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.712.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |














