S7508 Hay | Dots/Circles, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Product S7508 Hay
. Enjoy this amazing Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7508 Hay |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Yellow/Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7508 Hay | Dots/Circles, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
S7508 Hay | Dots/Circles, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Product S7508 Hay
. Enjoy this amazing Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7508 Hay |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Yellow/Gold |
$88.00
S7508 Hay | Dots/Circles, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Product S7508 Hay
. Enjoy this amazing Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7508 Hay |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Yellow/Gold |














