75536 | Barlow, Cameo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75536 |
| Pattern Name | Barlow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/4" (2CM) |
| Vertical Repeat | 1 1/8" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




75536 | Barlow, Cameo - Schumacher Fabric
75536 | Barlow, Cameo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75536 |
| Pattern Name | Barlow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/4" (2CM) |
| Vertical Repeat | 1 1/8" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 75536 |
| Pattern Name | Barlow |
| Collection | New Traditional |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 3/4" (2CM) |
| Vertical Repeat | 1 1/8" (3CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Pink |
| Theme | Dots/Circles |













