S7453 Meadow | Dots/Circles, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7453 Meadow |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7453 Meadow | Dots/Circles, Green - Greenhouse Fabric
S7453 Meadow | Dots/Circles, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7453 Meadow |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Green |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7453 Meadow |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Dots/Circles |
| Color | Green |














