4173-82106 | Chris Loves Julia, Sainsbury Ruby Forest - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82106 |
| Pattern Name | Sainsbury Ruby Forest |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4173-82106 | Chris Loves Julia, Sainsbury Ruby Forest - A-Street Wallpaper
4173-82106 | Chris Loves Julia, Sainsbury Ruby Forest - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82106 |
| Pattern Name | Sainsbury Ruby Forest |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82106 |
| Pattern Name | Sainsbury Ruby Forest |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 27 ' |
| COVERAGE | 60.8 |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
























