4193-7430 | Portofino, Nuovo Chartreuse Faux Linen - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7430 |
| Pattern Name | Nuovo Chartreuse Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Yellow |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7430 | Portofino, Nuovo Chartreuse Faux Linen - A-Street Wallpaper
4193-7430 | Portofino, Nuovo Chartreuse Faux Linen - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7430 |
| Pattern Name | Nuovo Chartreuse Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Yellow |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7430 |
| Pattern Name | Nuovo Chartreuse Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Yellow |
| Theme | Solid |
























