4193-7433 | Portofino, Nuovo Light Blue Faux Linen - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7433 |
| Pattern Name | Nuovo Light Blue Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7433 | Portofino, Nuovo Light Blue Faux Linen - A-Street Wallpaper
4193-7433 | Portofino, Nuovo Light Blue Faux Linen - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7433 |
| Pattern Name | Nuovo Light Blue Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Original: $161.50
-65%$161.50
$56.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7433 |
| Pattern Name | Nuovo Light Blue Faux Linen |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
























