4193-7440 | Portofino, Prato Pastel Petite Floral - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7440 |
| Pattern Name | Prato Pastel Petite Floral |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 14.96" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Patel |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7440 | Portofino, Prato Pastel Petite Floral - A-Street Wallpaper
4193-7440 | Portofino, Prato Pastel Petite Floral - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7440 |
| Pattern Name | Prato Pastel Petite Floral |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 14.96" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Patel |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7440 |
| Pattern Name | Prato Pastel Petite Floral |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 14.96" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Patel |
| Theme | Floral |
























